03-5744050
תפריט
תמונת נושא עבור: עורך דין פלילי רונן מנשה ועורך דין פלילי קובי רון – תפיסת עולמנו המקצועית כעורכי דין פליליים

עורך דין פלילי רונן מנשה ועורך דין פלילי קובי רון הם עורכי דין בעלי מומחיות במשפט הפלילי, העוסקים בייצוגם של חשודים ושל נאשמים במגוון רחב של עבירות פליליות בכל שלבי ההליך הפלילי. תפיסת עולמנו המקצועית, הבאה לידי ביטוי באופן טיפולנו בתיקים השונים, כוללת מספר עקרונות יסוד:

מיצוי כל ההליכים על מנת למנוע העמדה לדין של לקוחותינו

משרדנו מלווה אנשי עסקים, אישי ציבור, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, אנשי צבא ואחרים בהליכים פליליים שונים. מתוך הבנה שעצם ההעמדה לדין של לקוחותינו, ללא קשר לתוצאה שתושג בסיומו של ההליך הפלילי, מהווה פגיעה משמעותית בלקוחותינו, תפיסתנו העקרונית היא למצות את כל ההליכים הקודמים למשפט ולפעול ככל האפשר למניעת העמדה לדין.

יסודיות ומצוינות מקצועית

תפיסת עולמנו המקצועית היא שכדי להעניק ללקוחותינו את ההגנה הטובה ביותר, ובסופו של דבר להשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר שניתן להשיג, עלינו להיות בעלי מומחיות וידע מעמיק בכל נבכי המשפט הפלילי ולהכיר את הפרטים הקטנים ביותר בכל תיק הן ברמה העובדתית והן ברמה המשפטית. לאורך השנים, צברנו ידע וניסיון רב בעבודתנו בפרקליטות מחוז מרכז ובמשרדים מובילים. מניסיוננו הרב, אין "קיצורי דרך" ואין כל תחליף לידע, לניסיון ולעבודה יסודית ומעמיקה בכל תיק.

יחס אישי וליווי צמוד

ההליך הפלילי מעמיד את הלקוח ואת בני משפחתו במצב רגיש. אנו כעורכי דין פליליים המלווים בהצלחה מזה למעלה מעשור חשודים ונאשמים רבים שהם אנשים נורמטיביים, הנתקלים בהליך פלילי לראשונה בחייהם, מבינים זאת היטב. לכן אנו מקפידים להיות זמינים עבור לקוחותינו לאורך כל שעות היממה, להקשיב ללקוחותינו ולהבין מהו השירות הנחוץ להם, ללוות את לקוחותינו בכל ההליכים ולהעניק ללקוחותינו בכל רגע נתון את הייעוץ הנחוץ והמדויק ביותר עבורם.

לחימה נחרצת למען הלקוח על ידי עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון

לחימה נחרצת למען הלקוח בכל שלבי ההליך הפלילי – החל משלב החקירה ולאורך כל שלבי המשפט – היא אחת מסימני ההיכר שלנו. אופן הטיפול היסודי והלחימה ללא פשרות של עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון הובילו לאורך השנים להצלחות ולהישגים רבים עבור לקוחותינו, ובכלל זה: סגירה של תיקים כבר בשלבים מוקדמים של החקירה, מניעה של הגשת כתבי אישום במסגרת הליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות ועוד.

מיקום ויצירת קשר עם עורך דין פלילי רונן מנשה ועורך דין פלילי קובי רון

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב או עורך דין פלילי באזור המרכז והשרון, זה הזמן לפנות לעורך דין פלילי רונן מנשה ועורך דין פלילי קובי רון ולקבל ליווי וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר. משרדנו ממוקם באזור הבורסה ברמת גן, וקיימת גישה נוחה למשרד באמצעי התחבורה השונים מכל אזור המרכז, ובכלל זה מהיישובים: תל אביב, גבעתיים, רמת גן, הרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא ועוד.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

מאמרים קשורים