03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
תמונת נושא עבור: איך ניתן לבטל אי הרשעה
5
(52)

רבים שואלים האם בית משפט כבול בהמלצת תסקיר שירות המבחן לאי הרשעה או בהסכמת המאשימה לאי הרשעה? התשובה לכך היא מורכבת, אך יש לדעת כי בית המשפט אינו כבול בהמלצות תסקיר שירות המבחן מטעם המדינה אשר ממליץ על אי הרשעת הנאשם. עם זאת, באחוז גבוה מהמקרים מאמץ בית משפט את המלצותיו. כמו כן, בית המשפט גם אינו כבול להסדר אי הרשעה שהושג עם התביעה, אך יחד עם זאת, במקרים רבים וזאת באמצעות עורך דין פלילי בעל מומחיות במקרים אלה שיודע כיצד להציג את הדברים כהלכה לבית המשפט, משתכנע בית המשפט כי זהו הדבר הנכון בנסיבות העניין ובהתחשב מגוון השיקולים ואכן לא מרשיע את הנאשם.

על מי הנטל להוכיח טענת אי הרשעה?

במשפט פלילי, באופן כללי, הנטל להוכיח את אשמתו של הנאשם מוטל על כתפיה של המאשימה (הפרקליטות, התביעה המשטרתית וכדומה). אולם, במקרה של טענת אי הרשעה מתהפך הנטל ועובר לכתפיו של הנאשם.  לשם כך, יש לקבל ליווי מעורך דין פלילי בעל הצלחות רבות בתחום זה שיוכל לפעול להשגת אי הרשעה במקרים המתאימים. על הנאשם, באמצעות עורכי דינו, לשכנע את בית המשפט כי שיקולי שיקום של הנאשם גוברים בעניינו במקרה הספציפי על שיקולים אחרים של האינטרס הציבורי, באופן שהפגיעה בנאשם, ככל שהוא יורשע, תהיה פגיעה חמורה וכי סוג העבירה, נסיבותיה ונסיבותיו של הנאשם מאפשרים שלא להרשיעו וזאת מבלי לפגוע באופן מהותי, בשיקולים אחרים.

להתמודד עם אישומים בעזרת משרד עורכי דין

בעזרת הצוות המקצועי של משרד מנשה – רון עורכי דין אשר הינו בעל הצלחות רבות במקרים של אי הרשעה ומלווה לקוחות רבים המתמודדים עם תיקים פליליים מורכבים ופשוטים כאחד, תהיה לכם האפשרות להבין מהם הצעדים הנכונים ביותר בתיק שלכם על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. מעוניינים בייעוץ אישי? פנו אלינו ונשמח לסייע.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 52

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים