03-9158500
תפריט
0
(0)

גרימת מוות ברשלנות

בשנים האחרונות, אנו עדים, למרבה הצער, לתאונות עבודה קטלניות ואף גרימת מוות ברשלנות כגון: קריסת מנופים, נפילות של עובדים מגובה, נפילת ציוד על עובדים, קריסת מבנים, קריסת פיגומים ותאונות קשות נוספות אשר גובות את חייהם של עובדים רבים.

על רקע מציאות זו אף הוקמה בסוף שנת 2018 יחידה מיוחדת במשטרת ישראל לצורך חקירת תאונות עבודה – מפלג "פלס" (ראשי תיבות של המילים: "פועלים ללא סיכון"), הפועלת תחת יחידת היאל"כ (היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית) שבלהב 433.

חוקרי מפלג "פלס" נעזרים גם בנציגים ממשרד העבודה והרווחה לצורך חקירת תאונות עבודה ונקיטת פעולות אכיפה נגד אתרי בנייה בהם קיימים ליקויי בטיחות חמורים.

החשיבות של קבלת ייעוץ וליווי משפטי של עורך דין פלילי במקרים של תאונות עבודה ו/או חקירה בחשד לעבירה של גרימת מוות ברשלנות

מקרים של תאונות עבודה קטלניות הם לרוב מקרים מורכבים הן מהבחינה העובדתית והן מהבחינה המשפטית במסגרתה נבחנת שאלת אחריותם של נושאי משרה שונים בחברה לתוצאה הקטלנית ולעבירה של גרימת מוות ברשלנות (עבירה לפי סעיף 304 לחוק העונשין, תשל"ז-1977 שהעונש בגינה יכול להגיע עד ל-3 שנות מאסר).

בכל מקרה של תאונת עבודה קטלנית ו/או חקירה בחשד לעבירה של גרימת מוות ברשלנות, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין פלילי לשם ליווי וייצוג משפטי בהליכי החקירה ובכל ההליכים הנלווים לשם שמירה על זכויותיכם והשגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג וליווי משפטי של לקוחות במקרים של תאונות עבודה קטלניות ובהליכים פליליים בגין גרימת מוות ברשלנות.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.