03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(97)

גרימת מוות ברשלנות

בשנים האחרונות, אנו עדים, למרבה הצער, לתאונות עבודה קטלניות ואף גרימת מוות ברשלנות כגון: קריסת מנופים, נפילות של עובדים מגובה, נפילת ציוד על עובדים, קריסת מבנים, קריסת פיגומים ותאונות קשות נוספות אשר גובות את חייהם של עובדים רבים.

על רקע מציאות זו אף הוקמה בסוף שנת 2018 יחידה מיוחדת במשטרת ישראל לצורך חקירת תאונות עבודה – מפלג "פלס" (ראשי תיבות של המילים: "פועלים ללא סיכון"), הפועלת תחת יחידת היאל"כ (היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית) שבלהב 433.

חוקרי מפלג "פלס" נעזרים גם בנציגים ממשרד העבודה והרווחה לצורך חקירת תאונות עבודה ונקיטת פעולות אכיפה נגד אתרי בנייה בהם קיימים ליקויי בטיחות חמורים.

החשיבות של קבלת ייעוץ וליווי משפטי של עורך דין פלילי במקרים של תאונות עבודה ו/או חקירה בחשד לעבירה של גרימת מוות ברשלנות

מקרים של תאונות עבודה קטלניות הם לרוב מקרים מורכבים הן מהבחינה העובדתית והן מהבחינה המשפטית במסגרתה נבחנת שאלת אחריותם של נושאי משרה שונים בחברה לתוצאה הקטלנית ולעבירה של גרימת מוות ברשלנות (עבירה לפי סעיף 304 לחוק העונשין, תשל"ז-1977 שהעונש בגינה יכול להגיע עד ל-3 שנות מאסר).

בכל מקרה של תאונת עבודה קטלנית ו/או חקירה בחשד לעבירה של גרימת מוות ברשלנות, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין פלילי לשם ליווי וייצוג משפטי בהליכי החקירה ובכל ההליכים הנלווים לשם שמירה על זכויותיכם והשגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג וליווי משפטי של לקוחות במקרים של תאונות עבודה קטלניות ובהליכים פליליים בגין גרימת מוות ברשלנות.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 97

No votes so far! Be the first to rate this post.