03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
0
(0)

בעלי המשרד – עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון, הינם עורכי דין בעלי ידע וניסיון רב בתחומי המשפט הפלילי – צווארון לבן ובתחום המשפט האזרחי.

עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון ייצגו לאורך השנים חשודים ונאשמים בתיקים בולטים ומתוקשרים והגיעו להישגים רבים ולהצלחות מרשימות בתיקים בהם טיפלו, לרבות סגירה של תיקים כבר בשלבים המוקדמים של החקירה, מניעה של כתבי אישום במסגרת הליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות, בקשות חנינות שהתקבלו, מחיקת רישומים פליליים ועוד.


השותפים במשרד

 

עו"ד רונן מנשה – שותף מייסד

בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.
את התמחותו במשפטים ביצע עו"ד רונן מנשה בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי).
בשנת 2007 הצטרף כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. לאורך השנים עבד במספר משרדים מובילים בתחום הליטיגציה הפלילית והאזרחית: משרד ש. הורוביץ, משרד שינמן-נגב-ניב ומשרד ורדי לשם רון, ובהמשך הקים ביחד עם עו"ד קובי רון את משרד מנשה – רון, עורכי דין.

עו"ד קובי רון – שותף מייסד

בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.
מגשר מוסמך מטעם המכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין.
את התמחותו במשפטים ביצע עו"ד קובי רון בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי).
בשנת 2007 הצטרף כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. לאחר מכן הצטרף למשרד בוטיק מוביל, ובהמשך הקים ביחד עם עו"ד רונן מנשה את משרד מנשה – רון, עורכי דין.

 

משרדנו ממוקם ברחוב דרך מנחם בגין 7 ברמת גן

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.