03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(216)

עורכי דין סייבר מנשה-רון

מומחים בעבירות מחשב ועבירות סייבר

עבירות מחשב ועבירות סייבר הן סוג מיוחד של עבירות עם מאפיינים ייחודיים השונים מעבירות פליליות אחרות. על כן, הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש במקרים של עבירות מחשב ועבירות סייבר מצריך מומחיות מיוחדת מצד עורך דין סייבר.

עורך דין לעבירות סייבר

ייצוג מקצועי במקרים של עבירות סייבר

בעידן הדיגיטאלי כיום, לאור השימוש ההולך וגובר של חלקים גדולים מהאוכלוסייה במחשבים וברשת האינטרנט, עבירות מחשב ועבירות סייבר הפכו לעבירות נפוצות.

מקובל להבחין בין שני סוגים של מקרים – מקרים בהם המחשב הוא מושא העבירה ומקרים אחרים בהם העבירות נעשות באמצעות שימוש ברשת האינטרנט.

מקרים בהם המחשב הוא מושא העבירה

מדובר בעבירות המבוצעות בעיקרן מתוך מטרה לפגוע במחשב עצמו ו/או במידע השמור במחשב.

סוג זה של עבירות מעוגן בחוק המחשבים, התשנ"ה-1995, אשר מונה מספר עבירות מרכזיות וביניהן: חדירה לחומר מחשב שלא כדין, שיבוש או הפרעה למחשב או לחומר מחשב, העברת מידע כוזב או פלט כוזב, פעולות אסורות בתוכנה, לרבות ייצור והפצה של נוזקה (וירוסים) ועוד.

ברע"פ 8464/14 מדינת ישראל נ' ניר עזרא, נדרש בית המשפט העליון לפרשנות העבירה של חדירה לחומר מחשב שלא כדין, הקבועה בסעיף 4 לחוק המחשבים, וקבע כי יש לפרש את המונח "חדירה" פרשנות מרחיבה וכללית, כך שהוא כולל כל מידע "הנכנס" למחשב, בין שנוצר על ידי מחשב אחר ובין שנוצר כתוצאה מפעילות המשתמש במחשב.

עורך דין סייבר – מקרים אחרים בהם העבירות מבוצעות באמצעות שימוש ברשת האינטרנט

במקרים אלה העבירות נעשות באמצעות המחשב או באמצעות טלפונים חכמים תוך שימוש ברשת האינטרנט, כאשר מטרת העבירות בדרך כלל היא לקבל מידע ו/או כסף מנפגע העבירה.

מדובר במקרים כגון: עבירות מרמה והונאה המבוצעות באמצעות האינטרנט או עבירות מין המבוצעות באמצעות רשת האינטרנט או עבירות של סחיטה ברשת האינטרנט ובכלל זה עבירות של סחיטה מינית ברשת.

במקרים של סחיטות מיניות שמבוצעות באמצעות רשת האינטרנט, מדובר פעמים רבות במצב בו אדם שולח תמונות או סרטונים אינטימיים שלו או מצולם בסיטואציות מיניות במסגרת התכתבות או שיחת וידאו עם בחורה אותה הכיר בצ'אט, אתר היכרויות, רשת חברת או דרך אפליקציה חברתית, כאשר זמן קצר לאחר מכן, אותו אדם מקבל מהבחורה עימה התכתב או מאדם אחר שקשור אליה – איומים, דרישות או "בקשות" לשלם כסף (בדרך כלל באמצעות העברה בנקאית,Pay Pal או במטבע וירטואלי כגון ביטקוין), וככל שהוא לא ישלם, אז אותם סוחטים מאיימים עליו כי התכנים האינטימיים הפוגעניים יפורסמו באתרים שונים ברחבי הרשת ו/או יופצו למכריו וקרובי משפחתו.

עורך דין לעבירות מחשב

ייצוג וטיפול של עורכי דין סייבר במקרים של עבירות מחשב מצריך מומחיות בתחום הסייבר

עבירות סחיטה ברשת האינטרנט (סייבר בלקמייל – Cyber Blackmail), לרבות סחיטה מינית ברשת (סקסטורשן – Sextortion) דורשות טיפול מיוחד ומקיף ובכלל זה:

ייעוץ משפטי מיידי מצד עורך דין לעבירות מחשב וליווי בהתמודדות עם הסוחטים, ליווי מול רשויות האכיפה, הסרת תוכן פוגעני מרשת האינטרנט, התנהלות מול הגורמים המתאימים והמחלקות המשפטיות של אתרי אינטרנט ואפליקציות חברתיות ועוד.

בהתאם לנסיבותיו של כל מקרה, עבירות מחשב ועבירות סייבר נחקרות לעיתים על ידי יחידות סייבר מחוזיות במשטרת ישראל או על ידי יחידת הסייבר הארצית בלהב 433, בשיתוף פעולה כזה עם האינטרפול.

לטיפול בעבירות אלו נדרש טיפול של עורך דין סייבר שמומחה לעבירות אלו. למשרדנו ניסיון רב בייצוג וליווי משפטי של לקוחות בקשת רחבה של מקרים של עבירות מחשב ועבירות סייבר, לרבות מקרים של סחיטה ברשת האינטרנט ומענה מיידי בהתמודדות מול הסוחטים.

החשיבות של קבלת ייעוץ וליווי משפטי מעורכי דין סייבר בכל מקרה של עבירות מחשב ועבירות סייבר

בכל מקרה של עבירת מחשב או עבירת סייבר, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי וללא דיחוי לעורך דין פלילי מומחה בתחום של עבירות מחשב ועבירות סייבר ולקבל ייעוץ וליווי משפטי מקצועי על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר, ולצמצם או אף למנוע את הנזקים שנגרמו או עלולים להיגרם לכם.

מנשה-רון עורכי דין הוא משרד עורכי דין פלילי מוביל בתחום עבירות מחשב ועבירות סייבר, ששותפיו הם יוצאי פרקליטות ומשרדים מובילים, ובעלי ניסיון רב, מומחיות והצלחות רבות בייצוג לקוחות בתיקי עבירות מחשב ועבירות סייבר ובייצוג נפגעי סחיטה מינית ברשת והתמודדות יעילה עם הסוחטים.

אתם לא לבד. אם אתם מחפשים עורך דין סייבר מומחה זה הזמן לפנות למשרד מנשה – רון עורכי דין, ולקבל ליווי וייצוג משפטי מקיף ברמה הגבוהה ביותר.

לאלמנט הזמן חשיבות רבה! על מנת לטפל בהצלחה ולהתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל ההיבטים הנדרשים במקרים של עבירות סייבר או במקרים של סחיטה ברשת, יש לקבל מוקדם ככל האפשר ייעוץ וליווי משפטי מעורך דין סייבר מומחה.

לקבלת מענה מקצועי מיידי מטעם עורך דין לעבירות מחשב פנו אלינו בטלפון 03-9158500 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עורך דין עבירות מחשב – יצירת מרחב סייבר בטוח ומוגן

בתקופה האחרונה אנו עדים למתקפות סייבר על שורה של גורמים במדינת ישראל. כך למשל: מתקפת סייבר על אחת מתחנות הכוח של חברת החשמל, מתקפת סייבר על חברת הביטוח שירביט במסגרתה תוקפי סייבר חדרו לרשת המחשוב של חברת שירביט, הוציאו כמויות גדולות של מידע אישי של לקוחות החברה משרתי החברה ודרשו מחברת שירביט תשלום כופר בביטקוין, ומתקפות סייבר נוספות על גורמים פרטיים ועל חברות ומוסדות ממשלתיים. 

הטיפול באירועי סייבר משמעותיים מצריך טיפול מקצועי משולב מצד מספר גורמים ובהם עורך דין סייבר.  

ליווי במקרים של מתקפת סייבר ואירועי סייבר

ישראל היא מהמדינות המשפיעות והחזקות ביותר במרחב הסייבר. מתוך הניסיון המקצועי של גורמים פרטיים, צבאיים ועסקיים בתחום הסייבר, נוצרה קהילת סייבר משגשגת אשר פועלת לצד מערך הסייבר הלאומי והרשות להגנת הפרטיות, ורושמת מדי שנה הצלחות מזהירות בתחום. לצד זאת, ישנם גם לא מעט אירועים מורכבים ומסוכנים מבחינה חברתית, שמתרחשים כל העת בעולם הסייבר ומשפיעים הלכה למעשה, על החיים בחברה שלנו. גם באירועים מורכבים אלה, כמו גם באירועים קטנים יותר כגון: מתקפת כופרה, פריצה למחשב, פריצה לחשבון הפייסבוק, דליפת סיסמאות או דליפת מידע אחר, יש חשיבות לטיפול של עורך דין סייבר מומחה, הבקיא באופן הטיפול במשברים אלה וברזי החוק ויודע להתמודד בהצלחה עם כל ההיבטים הנדרשים לטיפול במקרים אלה על מנת לאפשר לכם למנוע או לצמצם נזקים וכן למצות את הדין עם כל מי שגרם לכם נזק ברחבי הרשת.

פנייה אל משרד מנשה – רון יכולה להיות הצעד הראשון בדרך לגילוי האמת ולהבנת הצרכים שלכם, על הצד הטוב ביותר, לאורך כל ההליכים השונים.

עורך דין עבירות מחשב יסייע לכם להתמודד בהצלחה עם האירוע ולחזור לשגרה בטוחה

פשיעת סייבר, מתקפות סייבר, משברי סייבר ואירועי סייבר שונים ממחישים את הצורך המהותי הן בהטמעת כלים ומערכות הגנה לשם מניעתם של נזקים פוטנציאליים, והן את הצורך בליווי מקצועי של עורך דין סייבר.

תגובה מהירה וטיפול נכון בעת חשד לאירוע סייבר או חשד למתקפת סייבר תאפשר את מניעת הנזק או צמצומו ותסייע לכם לחזור לשגרה.

ככל שאתם מתמודדים עם אירוע סייבר, במקום העבודה או בחיים הפרטיים, קיימת חשיבות רבה לפנייה מוקדמת ככל שניתן לקבלת טיפול מקצועי של עורכי דין מומחים בתחום הסייבר – משרד מנשה – רון, עורכי דין.

לקריאה נוספת ראו מאמרנו: סחיטה ברשת האינטרנט

וכן מאמרנו: סחיטה במייל, סחיטה בסקייפ וסחיטה מינית באתרי היכרויות – איך להתמודד?

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 216

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורך דין עבירות מחשב

עבירות מחשב הן עבירות פליליות שמתבצעת באמצעות מחשב ויכולות להיות קשורות למגוון רחב של סוגי עבירות.

בעקבות התפתחות האינטרנט והטכנולוגיה קיים קושי לתפוס אדם שביצע עבירות מחשב, לפיכך כאשר המשטרה תופסת את העבריין היא תרצה גם להרתיע את העבריינים הנוספים, גם מבחינת יכולת התפיסה של העבירה וגם מבחינת העונש שיוטל על העבריין, ולכן עבירות מחשב הן עבירות שלרוב העונש בגינן כבד.

בנוסף, חשוב לציין שהנזק שיכול להיגרם בעקבות עבירות מחשב יכול להיות נזק עצום ומשמעותי. לדוגמא אם מתבצעת עבירה של פריצה למערכת ממוחשבת של בתי חולים עלול להיגרם נזק ממשי לבריאות האנשים וגם יכול להוביל למוות.

סוגים של עבירות מחשב

  • פריצות וגניבת מידע אישי
  • הלבנת הון
  • הימורים
  • מרמה
  • סחיטה באמצעות גניבת מידע אישי
  • עבירות פדופיליה

ייצוג מקצועי במקרה של פריצה

עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט בעשורים האחרונים עבירות מחשב הופכות להיות שכיחות יותר ויותר. לעיתים קרובות נראה בערוצי החדשות אירועים של פריצות למערכות מידע של חברות גדולות וגניבת מידע. לרוב העבריינים ירצו לקבל תמורה כספית על מנת שלא להפיץ את המידע או להשתמש בו לרעה. מאחר ועבירות מחשב וסייבר הן עבירות המרכזות בתוכן גם עבירות אחרות יהיה צורך בשירותים של עורך דין עבירות מחשב. מלבד הייעוץ המשפטי של עורך דין עבירות מחשב נצטרך אותו גם בשביל ליווי של התהליך וככל הנראה בביצוע משא ומתן מול העבריינים.

עורך דין מומחה לעבירות מחשב

לא לכל עורך דין יש את ההתמחות והידע הדרוש בשביל להיות עורך דין עבירות מחשב, ולכן חשוב להשתמש בשירותים של עורך דין עבירות מחשב שמוסמך לכך. מנשה-רון משרד עורכי דין בעלי התמחות מיוחדת של עבירות מחשב ויכולים ללוות אתכם בכל התהליך- מגילוי העבירה או הפריצה דרך המשא ומתן ועד התנהלות מול מערכת המשפט.

אנו נרצה שעורך דין עבירות מחשב יטפל במצב בצורה המהירה ביותר בשביל שנוכל לחזור לעבודה תקינה וחזרה לשגרה. בנוסף, נרצה שעורך דין עבירות מחשב יעניק לנו את הטיפול היעיל ביותר בשביל להתמודד עם הבעיה, אם זה במשא ומתן על הסכום הכספי או קבלת פרטי זיהוי על העבריינים בשביל טיפול של מערכות אכיפת החוק.