03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(99)

עבירות גניבה

עבירות גניבה מבטאות פגיעה בקניינו של אחר אשר רכושו נשלל ממנו ללא הסכמתו.

בהתאם להגדרה שבסעיף 383 לחוק העונשין, תשל"ז-1977, אדם גונב דבר אם הוא נוטל ונושא דבר הניתן להיגנב, בלי הסכמת הבעל, במרמה ובלי תביעת זכות בתום לב, כשהוא מתכוון בשעת הנטילה לשלול את הדבר מבעלו שלילת קבע; או בהיותו מחזיק כדין דבר הניתן להיגנב, בפיקדון או בבעלות חלקית, הוא שולח יד בו במרמה לשימושו שלו או של אחר שאינו בעל הדבר.

עו"ד לעבירות גניבה

העונש הקבוע בצידה של עבירת הגניבה הוא 3 שנות מאסר.

עבירות גניבה שונות

בנוסף לעבירה של גניבה, ישנן עבירות מיוחדות של גניבה כגון:

  • גניבה בידי עובד (סעיף 391 לחוק העונשין. בהקשר לעבירה זו ראו: גניבה ממעביד).
  • גניבה בידי עובד ציבור (סעיף 390 לחוק העונשין).
  • גניבה בידי מנהל (סעיף 392 לחוק העונשין).
  • גניבה בידי מורשה (סעיף 393 לחוק העונשין).

העונש הקבוע בצידן של עבירות אלו חמור יותר ונע בין 7 ל- 10 שנות מאסר, שכן לצד הפגיעה הקניינית, עבירות אלו מגלמות גם פגיעה באמון המיוחד שניתן לעובד או לעובד ציבור או למנהל או למורשה.

במקרים רבים השאלה האם מתקיימים יסודות העבירה של גניבה רגילה או של אחת מעבירות הגניבה המיוחדות הינה שאלה מורכבת הן בפן העובדתי והן בפן המשפטי. למשרדנו ניסיון רב בליווי משפטי הן של לקוחות פרטיים והן של חברות ולקוחות עסקיים במקרים שונים של עבירות גניבה.

זקוקים לייעוץ במקרים של עבירות גניבה? צרו איתנו קשר 03-9158500

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 99

No votes so far! Be the first to rate this post.