03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(16)

משרד עורך דין פלילי במרכז מנשה-רון

משרד עורכי דין מנשה – רון ממוקם במרכז הארץ ומנוהל על ידי עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון – בוגרי תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, יוצאי פרקליטות מחוז מרכז ומשרדים מובילים ובעלי מומחיות במשפט פלילי וניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים במגוון עבירות.

בכל מקרה שאתם צריכים עורך דין פלילי במרכז, אל תהססו לפנות לעורכי הדין רונן מנשה וקובי רון אשר ערוכים וזמינים 24 שעות ביממה למתן מענה מידי לתושבי המרכז.

עורך דין פלילי במרכז

עו"ד פלילי מומחה במרכז – ייעוץ בשלב החקירה

לחקירה פלילית כללים ועקרונות ייחודים. לכן, קריטי ליצור קשר עם עורך דין פלילי בשלב מוקדם ככל האפשר על מנת לעבור את החקירה בצורה הטובה ביותר. ההחלטה אם בסוף ההליך יוגש נגדכם כתב אישום או לא, ואם יוגש – מה תהיה תוצאת המשפט, תלויה במידה רבה בדברים שאמרתם בחקירה.

קיימת סברה מוטעית של נחקרים, שאם יבקשו להתייעץ עם עורך דין פלילי, הדבר יעיד על אשמתם. התייעצות עם עורך דין פלילי לא זו בלבד שאינה מעידה דבר לגבי האשמה, אלא שהסיכוי שתהיו מוכנים לתרגילי חקירה שונים ותעברו את החקירה בשלום גבוה יותר אם תתייעצו עם עורך דין פלילי.

עורך דין פלילי המלווה חשוד בחקירה, נאלץ במסגרת הליווי של החשוד בהליכי חקירה לקבל החלטות קריטיות וצריך להחליט בזמן קצר, בין היתר, האם להמליץ ללקוח למסור את גרסתו או לעשות שימוש בזכות השתיקה וכן לקבל החלטות נוספות שיכולות להכריע את גורל התיק שמתנהל נגד החשוד.

זאת ועוד, ההליך הפלילי בכללותו והחקירה הפלילית בפרט, מעמידים את הלקוח ואת בני משפחתו במצב רגיש. כעורכי דין פליליים במרכז המלווים בהצלחה מזה שנים רבות חשודים ונאשמים רבים הנאלצים להתמודד עם חקירה או עם הליך פלילי לראשונה בחייהם, אנו מקפידים להיות זמינים עבור לקוחותינו לאורך כל שעות היממה ולהעניק ללקוחותינו בכל רגע נתון את התמיכה הנדרשת ואת הייעוץ הנחוץ והמדויק ביותר עבורם.

עורך דין פלילי מומלץ במרכז

ההליך הפלילי טומן בחובו סיכון משמעותי לפגיעה בשמכם, ברכושכם ואף בחירותכם. לכן,  קיימת חשיבות רבה לייצוגכם באופן מקצועי ויסודי על ידי עו"ד פלילי שילווה אתכם לאורך כל ההליך הפלילי. למשרד עורכי דין פלילי מנשה – רון התמחות בייצוג של חשודים ונאשמים במגוון עבירות בכל שלבי ההליך הפלילי ובכלל זה התמחות מיוחדת בעבירות צווארון לבן, אשר מטבען הינן עבירות מורכבות המצריכות מומחיות מיוחדת.

מניסיוננו הרב, אין כל תחליף לידע, לניסיון ולעבודה יסודית ומעמיקה בכל תיק לשם הגשת התוצאה הטובה ביותר.

יצירת קשר עם עורך דין פלילי במרכז מנשה – רון

אם נקראתם לחקירה או הוגש נגדכם כתב אישום או אם אתם מחפשים עורך דין פלילי במרכז, זה הזמן לפנות למשרדנו ולקבל ליווי וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

לתיאום פגישה וקבלת מענה מקצועי מיידי ממשרד עו"ד פלילי במרכז פנו אלינו בטלפון: 03-9158500  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השלכות הליך פלילי

משטרת ישראל משקיעה מאמצים רבים באיתור חשודים בביצוע עבירות פליליות, חקירתם והבאת מי שביצע עבירה לדין פלילי, על מנת לשמור על הביטחון האישי והסדר הציבורי.

לא אחת גם מי שלא עבר עבירה פלילית או מי שעבר עבירה בנסיבות מיוחדות בהן עומדת לו הגנה, מוצא עצמו בהליך של חקירה או הליך פלילי אשר מחייב אותו לקבל ליווי מקצועי של עורך דין מיומן בתחום הפלילי. לצורך הבטחת זכויותיכם בהליך הפלילי שהינו הליך משפטי מורכב, דרוש לכם ליווי מקצועי של עורך דין פלילי במרכז הארץ, ויפה שעה אחת קודם – מיד עם זימונכם לחקירה וטרם הכניסה אל חדר החקירות.

ההשלכות של הליך פלילי הן השלכות עצומות שיכולות להשפיע על תחומים שונים בחייכם גם לאחר סיומו של ההליך הפלילי. לכן חשוב להבטיח שאתם מקבלים את השירותים של המומחים המקצועיים המנוסים והמיומנים ביותר בתחום המשפטי הפלילי, ולפנות למשרד עורכי הדין מנשה – רון לו הצלחות רבות.

העבודה של עו"ד פלילי במרכז היא להגן עליך

עבודתו של עורך דין פלילי במרכז הארץ היא מורכבת וכוללת טיפול, בין היתר, בנושאים הבאים:

  1. זכויות נחקרים – החל מהיום הראשון לחקירה ישנם חוקים, כללים וזכויות שחייבים להכיר לצורך קבלת החלטה מושכלת כיצד לנהוג בחקירה, ועל מנת לזהות מלכודות ותרגילי חקירה שונים שהחוקרים מפעילים נגדכם במטרה להוציא מכם גרסה מפלילה.
  2. ניהול חכם של ההליך הפלילי – במקרים בהם החשוד זומן לשימוע לפני הגשת כתב אישום או במקרים בהם כבר הוגש כתב אישום, קיימת לעורך הדין הפלילי המייצג את החשוד או הנאשם הזכות לעיין בחומר החקירה. ניתוח יסודי של חומר החקירה לצד שיחות ומפגשים עם הלקוח, יסייעו לעורך הדין הפלילי לגבש את האסטרטגיה הנכונה בתיק – בין אם מדובר באסטרטגיה שמכוונת לסגירת התיק ו/או זיכויו של הלקוח ובין אם מדובר באסטרטגיה שמכוונת להשגת הסדר עונשי מקל – הכול בהתאם לנסיבות העניין.
  3. זכויות נאשמים – לאורך המשפט כולו, עורך הדין מתנהל אל מול רשות תביעה ובית המשפט, ומנהל בשבילכם ועבורכם את התיק. בתור מייצג רשמי שלכם הוא זה שלמעשה מתרגם דרישות ובקשות שלכם לשפה המשפטית, מנמק אותן בצורה המקצועית ביותר ויודע איך לפעול בצורה הטובה ביותר על מנת להשיגן. כל מה שקשור לעולם המשפט הפלילי, הוא למעשה בגדר תחום האחריות של עורך הדין שלכם, וניתן לפנות אליו בכל עת ולקבל סיוע ומענה לשאלותיכם.

חף מפשע היא לא מילה גסה

כמובן שהתוצאה הטובה ביותר שניתן לשאוף אליה בכל תיק פלילי היא לנסות לסגור את התיק מחוץ לבית המשפט ללא כתב אישום כבר בשלב החקירה או בשלב השימוע. ובמקרים שבהם כבר הוגש כתב אישום לבית המשפט – לסיים את ההליך בזיכוי או במסלול משפטי אחר ללא הרשעה פלילית.

משרד עורך דין פלילי מנשה – רון משקיע מאמצים רבים על מנת לסגור את התיק נגד לקוחותיו בשלב מוקדם ככל הניתן, ובמקרים שבהם כבר הוגש כתב אישום לבית המשפט, משרדנו פועל במקרים רבים על מנת להביא לביטול כתב האישום או לסיום ההליך הפלילי בזיכוי או באפיק משפטי אחר ללא הרשעה פלילית.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 16

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורך דין פלילי במרכז הארץ

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו במקומות שלא חלמנו להגיע אליהם. רוב האנשים "הרגילים" לא מתעסקים בדברים שיכולים להביא אותם אל אולם בית המשפט, ומצב בו הם יזדקקו אל עורך דין פלילי נראה להם משהו תלוש שלא יקרה. אבל החיים הם מפתיעים ולא אחת גם אנשים מן השורה נזקקים לשכור עורך דין פלילי אם זה בשביל להציל אותם מתביעה או לייצג אותם כתובעים במשפט פלילי. במקרה כזה חשוב מאוד לבחור עורך דין בעל ניסיון אשר ידע ללוות אתכם בתקופה הלא קלה וייתן לכם את העצות הנכונות בזמן הנכון. משרד עו"ד פלילי מנשה – רון הוא משרד עורכי דין אשר זה שנים פועל במקצועיות ובנחישות למען לקוחותיו כאשר בין היתר הוא מתמחה בנושאים כמו מניעה מהעמדה לדין או מחיקה של רישום פלילי ונחשב לאחד המובילים בארץ בתחומים הללו.

כיצד לבחור עורך דין פלילי במרכז?

כאשר מדובר על עורך דין פלילי במרכז או בכל מקום אחר בארץ ישנה חשיבות עליונה לא רק לכך שמדובר על עורך דין מוכר ובעל פרופיל תקשורתי גבוה, אלא לשים לב כי מדובר על מישהו בעל ניסיון רב אשר יוכל ללוות אתכם לאורך ההליכים והמשפט ולתת לכם את התחושה שיש לכם על מי לסמוך. עורך דין בעל ניסיון אשר טיפל בהצלחה בתיקים רבים מחזיק כבר בניסיון אשר מאפשר לו לעשות את הרושם הטוב ביותר בבית המשפט ולעזור לכם לצאת מהעניין בצורה הטובה ביותר.

במה מתעסק עורך דין פלילי באיזור המרכז?

עורך דין פלילי במרכז או בכל מקום אחר מתעסק בנושאים הקשורים במשפט הפלילי כמו הטרדות מיניות ועבירות מין, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, גרימת מוות ברשלנות ועוד. אמנם, ישנם משרדים אשר מתעסקים יותר בנושא מסוים וכך צוברים בו יותר ניסיון מאשר משרדים אחרים. החלטה על פנייה למשרד אשר מתמחה בנושא בו אתם זקוקים לייצוג יכולה להיות החלטה נבונה משום שעורך הדין מביא אתו אל אולם בית המשפט את הניסיון הרב שצבר בטיפול במקרים קודמים, והם לו לעזר בשביל לסגור גם את התיק שלכם בצורה הטובה ביותר.