03-9158500
תפריט

עורך דין פלילי במרכז – מנשה רון

משרד עורכי דין מנשה – רון ממוקם במרכז הארץ ומנוהל על ידי עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון – בוגרי תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, יוצאי פרקליטות מחוז מרכז ומשרדים מובילים ובעלי מומחיות במשפט פלילי וניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים במגוון עבירות.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון ערוכים וזמינים 24 שעות ביממה למתן מענה מידי לתושבי המרכז.

עורך דין פלילי במרכז

החשיבות של קבלת ייעוץ בשלב החקירה מעורך דין פלילי מומחה במרכז

לחקירה פלילית כללים ועקרונות ייחודים. לכן, קריטי ליצור קשר עם עורך דין פלילי בשלב מוקדם ככל האפשר על מנת לעבור את החקירה בצורה הטובה ביותר. ההחלטה אם בסוף ההליך יוגש נגדכם כתב אישום או לא, ואם יוגש – מה תהיה תוצאת המשפט, תלויה במידה רבה בדברים שאמרתם בחקירה.

קיימת סברה מוטעית של נחקרים, שאם יבקשו להתייעץ עם עורך דין פלילי, הדבר יעיד על אשמתם. התייעצות עם עורך דין פלילי לא זו בלבד שאינה מעידה דבר לגבי האשמה, אלא שהסיכוי שתהיו מוכנים לתרגילי חקירה שונים ותעברו את החקירה בשלום גבוה יותר אם תתייעצו עם עורך דין פלילי.

עורך דין פלילי המלווה חשוד בחקירה, נאלץ במסגרת הליווי של החשוד בהליכי חקירה לקבל החלטות קריטיות וצריך להחליט בזמן קצר, בין היתר, האם להמליץ ללקוח למסור את גרסתו או לעשות שימוש בזכות השתיקה וכן לקבל החלטות נוספות שיכולות להכריע את גורל התיק שמתנהל נגד החשוד.

זאת ועוד, ההליך הפלילי בכללותו והחקירה הפלילית בפרט, מעמידים את הלקוח ואת בני משפחתו במצב רגיש. כעורכי דין פליליים במרכז המלווים בהצלחה מזה שנים רבות חשודים ונאשמים רבים הנאלצים להתמודד עם חקירה או עם הליך פלילי לראשונה בחייהם, אנו מקפידים להיות זמינים עבור לקוחותינו לאורך כל שעות היממה ולהעניק ללקוחותינו בכל רגע נתון את התמיכה הנדרשת ואת הייעוץ הנחוץ והמדויק ביותר עבורם.

עורך דין פלילי מומלץ במרכז – מנשה רון

ההליך הפלילי טומן בחובו סיכון משמעותי לפגיעה בשמכם, ברכושכם ואף בחירותכם. לכן,  קיימת חשיבות רבה לייצוגכם באופן מקצועי ויסודי על ידי עו"ד פלילי שילווה אתכם לאורך כל ההליך הפלילי. למשרד עורכי דין פלילי מנשה – רון התמחות בייצוג של חשודים ונאשמים במגוון עבירות בכל שלבי ההליך הפלילי ובכלל זה התמחות מיוחדת בעבירות צווארון לבן, אשר מטבען הינן עבירות מורכבות המצריכות מומחיות מיוחדת.

מניסיוננו הרב, אין כל תחליף לידע, לניסיון ולעבודה יסודית ומעמיקה בכל תיק לשם הגשת התוצאה הטובה ביותר.

יצירת קשר עם עורך דין פלילי במרכז – מנשה רון

אם נקראתם לחקירה או הוגש נגדכם כתב אישום או אם אתם מחפשים עורך דין פלילי במרכז, זה הזמן לפנות למשרדנו ולקבל ליווי וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

לתיאום פגישה וקבלת מענה מקצועי מיידי ממשרד עו"ד פלילי במרכז פנו אלינו בטלפון: 03-9158500  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.