03-9158500
תפריט

עו"ד פלילי בתל אביב והמרכז – מנשה רון

משרד עורכי דין מנשה רון ממוקם במרכז הארץ, ומנוהל על ידי עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון – בוגרי תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, יוצאי פרקליטות מחוז מרכז ומשרדים מובילים ובעלי ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים מול תחנות המשטרה ויחידות חקירה נוספות, התביעות, הפרקליטות ובתי המשפט השונים בתל אביב והמרכז.

אם אתם תרים אחר עורך דין פלילי בתל אביב, עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון ערוכים וזמינים 24 שעות ביממה למתן מענה מידי לתושבי תל אביב והסביבה, לרבות מתן ייעוץ לנחקרים במרחבים ובתחנות המשטרה השונות במחוז תל אביב:

  • תחנת שכונות (הממוקמת בדרך בר לב 100 תל אביב)
  • תחנת שרת (הממוקמת ברחוב המסגר 12 תל אביב)
  • תחנת לב תל אביב (הממוקמת ברחוב דיזינגוף 221 תל אביב)
  • תחנת תל אביב צפון (הממוקמת ברחוב ראול ולנברג 10 תל אביב)
  • תחנת גלילות ותחנת מסובים, וייצוג בהליכים שונים בבית משפט השלום בתל אביב ובבית המשפט המחוזי בתל אביב.

עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב

תפיסת עולמנו המקצועית, הבאה לידי ביטוי באופן טיפולנו בתיקים השונים, כוללת מספר עקרונות יסוד:

מיצוי כל ההליכים על מנת למנוע העמדה לדין של לקוחותינו

משרדנו מלווה אנשי עסקים, אישי ציבור, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, אנשי צבא ואחרים בהליכים פליליים שונים. מתוך הבנה שעצם ההעמדה לדין של לקוחותינו, ללא קשר לתוצאה שתושג בסיומו של ההליך הפלילי, מהווה פגיעה משמעותית בלקוחותינו, תפיסתנו העקרונית היא למצות את כל ההליכים הקודמים למשפט ולפעול ככל האפשר למניעת העמדה לדין.

יסודיות ומצוינות מקצועית

תפיסת עולמנו המקצועית היא שכדי להעניק ללקוחותינו את ההגנה הטובה ביותר, ובסופו של דבר להשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר שניתן להשיג, עלינו להיות בעלי מומחיות וידע מעמיק בכל נבכי המשפט הפלילי ולהכיר את הפרטים הקטנים ביותר בכל תיק הן ברמה העובדתית והן ברמה המשפטית. לאורך השנים, צברנו ידע וניסיון רב בעבודתנו בפרקליטות מחוז מרכז ובמשרדים מובילים. מניסיוננו הרב, אין "קיצורי דרך" ואין כל תחליף לידע, לניסיון ולעבודה יסודית ומעמיקה בכל תיק.

יחס אישי וליווי צמוד

ההליך הפלילי מעמיד את הלקוח ואת בני משפחתו במצב רגיש. אנו כעורכי דין פליליים המלווים בהצלחה מזה למעלה מעשור חשודים ונאשמים רבים שהם אנשים נורמטיביים, הנתקלים בהליך פלילי לראשונה בחייהם, מבינים זאת היטב. לכן אנו מקפידים להיות זמינים עבור לקוחותינו לאורך כל שעות היממה, להקשיב ללקוחותינו ולהבין מהו השירות הנחוץ להם, ללוות את לקוחותינו בכל ההליכים ולהעניק ללקוחותינו בכל רגע נתון את הייעוץ הנחוץ והמדויק ביותר עבורם.

לחימה נחרצת למען הלקוח על ידי עו"ד פלילי בתל אביב – מנשה רון

לחימה נחרצת למען הלקוח בכל שלבי ההליך הפלילי – החל משלב החקירה ולאורך כל שלבי המשפט – היא אחת מסימני ההיכר שלנו. אופן הטיפול היסודי והלחימה ללא פשרות של עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון הובילו לאורך השנים להצלחות ולהישגים רבים עבור לקוחותינו, ובכלל זה: סגירה של תיקים כבר בשלבים מוקדמים של החקירה, מניעה של הגשת כתבי אישום במסגרת הליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות ועוד.

החשיבות של קבלת ייעוץ מעורך דין פלילי מנוסה בתל אביב

לייעוץ בחקירה, להכרת כללי המשחק של ההליך הפלילי ולקבלת ייצוג וליווי משפטי מעורך דין פלילי מנוסה בכל שלבי ההליך הפלילי יש משמעות קריטית.

חשוב לקיים את ההתייעצות עם עורך דין פלילי מנוסה בתל אביב בשלב מוקדם ככל הניתן, ומומלץ עוד בטרם החלה החקירה. חשוב לדעת, כי לכל חשוד עומדת הזכות להיוועץ עם עורך דין פלילי לבחירתו ולעמוד על כך שהחקירה תושהה עד לקבלת הייעוץ.

יצירת קשר עם עורך דין פלילי בתל אביב – מנשה רון

אם נקראתם לחקירה או הוגש נגדכם כתב אישום או אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב או עורך דין פלילי במרכז, זה הזמן לפנות למשרדנו ולקבל ליווי וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

לתיאום פגישה וקבלת מענה מקצועי מיידי פנו אלינו בטלפון: 03-9158500  או השאירו פרטים בעמוד יצירת קשר באתר  ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.