03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(36)

עורך דין פלילי בתל אביב מנשה – רון

משרד עורכי דין מנשה רון ממוקם במרכז הארץ, ומנוהל על ידי עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון – בוגרי תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, יוצאי פרקליטות מחוז מרכז ומשרדים מובילים ובעלי ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים מול תחנות המשטרה ויחידות חקירה נוספות, התביעות, הפרקליטות ובתי המשפט השונים בתל אביב והמרכז.

אם אתם תרים אחר עורך דין פלילי בתל אביב, עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון ערוכים וזמינים 24 שעות ביממה למתן מענה מידי לתושבי תל אביב והסביבה, לרבות מתן ייעוץ לנחקרים במרחבים ובתחנות המשטרה השונות במחוז תל אביב:

 • תחנת שכונות (הממוקמת בדרך בר לב 100 תל אביב)
 • תחנת שרת (הממוקמת ברחוב המסגר 12 תל אביב)
 • תחנת לב תל אביב (הממוקמת מול תחנת רכבת סבידור)
 • תחנת תל אביב צפון (הממוקמת ברחוב ראול ולנברג 10 תל אביב)
 • תחנת גלילות ותחנת מסובים, וייצוג בהליכים שונים בבית משפט השלום בתל אביב ובבית המשפט המחוזי בתל אביב.

עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב

תפיסת עולמנו המקצועית, הבאה לידי ביטוי באופן טיפולנו בתיקים השונים, כוללת מספר עקרונות יסוד:

מיצוי כל ההליכים על מנת למנוע העמדה לדין של לקוחותינו

משרדנו מלווה אנשי עסקים, אישי ציבור, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, אנשי צבא ואחרים בהליכים פליליים שונים. מתוך הבנה שעצם ההעמדה לדין של לקוחותינו, ללא קשר לתוצאה שתושג בסיומו של ההליך הפלילי, מהווה פגיעה משמעותית בלקוחותינו, תפיסתנו העקרונית היא למצות את כל ההליכים הקודמים למשפט ולפעול ככל האפשר למניעת העמדה לדין.

יסודיות ומצוינות מקצועית

תפיסת עולמנו המקצועית היא שכדי להעניק ללקוחותינו את ההגנה הטובה ביותר, ובסופו של דבר להשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר שניתן להשיג, עלינו להיות בעלי מומחיות וידע מעמיק בכל נבכי המשפט הפלילי ולהכיר את הפרטים הקטנים ביותר בכל תיק הן ברמה העובדתית והן ברמה המשפטית. לאורך השנים, צברנו ידע וניסיון רב בעבודתנו בפרקליטות מחוז מרכז ובמשרדים מובילים. מניסיוננו הרב, אין "קיצורי דרך" ואין כל תחליף לידע, לניסיון ולעבודה יסודית ומעמיקה בכל תיק.

יחס אישי וליווי צמוד

ההליך הפלילי מעמיד את הלקוח ואת בני משפחתו במצב רגיש. אנו כעורכי דין פליליים המלווים בהצלחה מזה למעלה מעשור חשודים ונאשמים רבים שהם אנשים נורמטיביים, הנתקלים בהליך פלילי לראשונה בחייהם, מבינים זאת היטב. לכן אנו מקפידים להיות זמינים עבור לקוחותינו לאורך כל שעות היממה, להקשיב ללקוחותינו ולהבין מהו השירות הנחוץ להם, ללוות את לקוחותינו בכל ההליכים ולהעניק ללקוחותינו בכל רגע נתון את הייעוץ הנחוץ והמדויק ביותר עבורם.

לחימה נחרצת למען הלקוח על ידי עו"ד פלילי בתל אביב

לחימה נחרצת למען הלקוח בכל שלבי ההליך הפלילי – החל משלב החקירה ולאורך כל שלבי המשפט – היא אחת מסימני ההיכר שלנו. אופן הטיפול היסודי והלחימה ללא פשרות של עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון הובילו לאורך השנים להצלחות ולהישגים רבים עבור לקוחותינו, ובכלל זה: סגירה של תיקים כבר בשלבים מוקדמים של החקירה, מניעה של הגשת כתבי אישום במסגרת הליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות ועוד.

החשיבות של קבלת ייעוץ מעורך דין פלילי מנוסה בתל אביב

לייעוץ בחקירה, להכרת כללי המשחק של ההליך הפלילי ולקבלת ייצוג וליווי משפטי מעורך דין פלילי מנוסה בכל שלבי ההליך הפלילי יש משמעות קריטית.

חשוב לקיים את ההתייעצות עם עורך דין פלילי מנוסה בתל אביב בשלב מוקדם ככל הניתן, ומומלץ עוד בטרם החלה החקירה. חשוב לדעת, כי לכל חשוד עומדת הזכות להיוועץ עם עורך דין פלילי לבחירתו ולעמוד על כך שהחקירה תושהה עד לקבלת הייעוץ.

יצירת קשר עם עורך דין פלילי בתל אביב – מנשה רון

אם נקראתם לחקירה או הוגש נגדכם כתב אישום או אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב או עורך דין פלילי במרכז, זה הזמן לפנות למשרדנו ולקבל ליווי וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

לתיאום פגישה וקבלת מענה מקצועי מיידי פנו אלינו בטלפון: 03-9158500  או השאירו פרטים בעמוד יצירת קשר באתר  ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

שירות של עורך דין פלילי בתל אביב

המשפט הפלילי נועד, בין היתר, להסדיר את חיי החברה, על ידי הגדרת התנהגויות שליליות מסוימות כבלתי-חוקיות. למרות הרצון העז של החברה כולה ושל רשויות האכיפה בפרט לשמור על החברה בטוחה ונקייה מעבירות, חשוב לזכור כי גם לנחקרים, לחשודים, לנאשמים ואפילו למי שהורשע במעשים פליליים יש זכויות עליהן צריך להקפיד. 

לשירותיו החשובים של עורך דין בתל אביב, פנו אל הצוות המקצועי של משרד עורכי דין מנשה – רון –המלווה בהצלחה חשודים ונאשמים רבים בתיקים פליליים, ודואג כי הזכויות הנתונות להם על פי הדין הישראלי תישמרנה בצורה הטובה ביותר.

עו"ד בתל אביב – לכל מקרה של חקירה או העמדה לדין

בכל מקרה של חקירה בתחנת משטרה בתל אביב או בסביבה, או קבלת מכתב יידוע לפי סעיף 60א' לחוק סדר הדין הפלילי, או הליכי משפט פלילי בעקבות כתב אישום – חשוב לבחור באופן מושכל בעורך דין פלילי בתל אביב. 

בחירה מושכלת בעו"ד פלילי מומחה מעלה באופן משמעותי את הסיכויים להשגת התוצאה המיטבית בתיק. הידע המקצועי והניסיון של עורך דין הפלילי, הוא אחד הפרמטרים החשובים לצורך הבטחת ייצוג מקצועי איכותי בתחום המשפט הפלילי. 

עורך דין פלילי בתל אביב ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויעניק לכם את הייעוץ הנדרש בכל שלב ושלב, יבוא בדברים עם רשויות החקירה והתובעים המטפלים בתיק, ויבצע את כל הפעולות הנדרשות לצורך סגירת התיק או סיום התיק בהסדר מקל ככל הניתן.  

לאחר לימוד התיק באופן יסודי, עורך דין פלילי יסקור בפניכם באופן מלא את הסיכויים והסיכונים העומדים בפניכם, ישתף אתכם בתהליך קבלת ההחלטות, ויפעל בצורה אחראית ומקצועית לצורך השגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם.  

האמונה כי אין דבר כזה "תיק קטן" היא אמונה שמנחה את משרד מנשה – רון עורכי דין. במסגרת עבודתנו כעורכי דין פליליים, אנו מאמינים כי אין "קיצורי דרך" וכי לצורך השגת התוצאה הטובה ביותר בכל תיק, עלינו להפוך כל אבן ואבן בתיק, הן ברמה העובדתית והן ברמה המשפטית. 

התוצאות יוצאות הדופן שמשרדנו משיג בתיקים רבים מדברות בעד עצמן והופכות את הבחירה במשרדנו להחלטה חכמה ונכונה בכל מקרה בו אתם צריכים עורך דין פלילי בתל אביב.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 36

No votes so far! Be the first to rate this post.

משרד עורך דין פלילי בתל אביב

תחום הפלילים בעולם המשפטים הוא אולי התחום של העבירות החמורות והקשות ביותר שבגינן יש גם את העונשים הכבדים ביותר. עבירות אלה יכולות להיות אירועים משני חיים ולכן במקרים כאלה אתם רוצים לצידכם את משרד עורכי הדין הטוב ביותר שיוכל לעזור לכם בנושא. משרד עורכי הדין מנשה – רון הוא משרד מוביל המתמחה בתחום הפלילים ויספק לכם עורך דין פלילי בתל אביב והסביבה שיפגע על מנת להגן על זכויותיכם ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

מתי נצטרך עו"ד פלילי בתל אביב?

עורך דין בתל אביב צריך להיות מנוסה וותיק מספיק בתחום כדי לעזור לכם לצאת ממצב לא נעים או לפחות להפחית את העונש ולהוציא אתכם בצורה הטובה ביותר שאפשר. חשוב להבין כי לעתים אדם הופלל על לא עוול בכפו ולעתים הוא ביצע מעשים בסחיטה, לעתים הוא לא היה האשם המרכזי או שלעתים בית המשפט מחמיר עם נאשם מסוים יתר על המידה כדי להשתמש בו כדוגמה שתרתיע אחרים. במקרים רבים ניתן להפוך את הכף או לכל הפחות להפחית את העונש באמצעות עורך דין מקצועי ומנוסה שייצג אתכם בהליך. עורך דין פלילי יכול לייעץ וללוות אתכם בהליך חקירה, ייצוג בהליך מעצר, לסייע בסגירת תיק פלילי, ייצוג בהליכי שימוע, ייצוג במקרים של עבירות גניבה, סמים, מרמה והונאה, עבירות סייבר ועוד.

היתרונות של משרד עורכי הדין מנשה – רון

 • בעלי המשרד בעלי ניסיון רב שנים בתחום ובטיפול בתיקים רבים בהצלחה מרובה.
 • עורכי הדין הנוספים במשרד יוצאי פרקליטות ומשרדים מובילים.
 • יחס אישי וליווי לאורך כל הדרך.
 • זמינות מלאה לכל לקוח.
 • אחוזי הצלחה גבוהים בניהול תיקים בתחום הפלילי.
 • יסודיות ומקצוענות בכל צעד ובכל תיק.
 • מיצוי כל ההליכים למנוע העמדה לדין של לקוחות המשרד.
 • ועוד…

לסיכום, אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב משרד עורכי הדין מנשה – רון ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולסייע לכם, החל משלב הייעוץ והליווי הראשוניים, כל הדרך לתוצאה הטובה ביותר במשפט וגם לאחר מכן בעת הצורך. ללא עורך דין מנוסה המתמחה בתחום הפלילים בית המשפט עשוי להחמיר אתכם יתר על המידה ולכן אתם רוצים את הצוות הטוב ביותר בצד שלכם.