03-9158500
תפריט
עורכי דין ברמה אחרת ! פניתי אליהם עם שני תיקים פליליים שכמעט ולא היה סיכוי לצאת מזה ללא מאסר בפועל . עורכי דין אחרים אמרו שאין שום סיכוי ., אך עורכי הדין רונן מנשה קובי רון עשו את כל האפשר על מנת לסגור את התיק ללא עבודות שירות וללא מאסר! אני מודה להם עד אין סוף. עבודה מקצועית ביותר . תודה רבה רבה
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
0
(0)

מנשה – רון עורכי דין – מיסים והלבנת הון

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון בעלי ידע וניסיון רב בייצוג בהצלחה של לקוחות במגוון רחב של הליכים בתחום המיסים והלבנת הון, ובכלל זה:

הייצוג הינו הן בשלבי החקירה מול רשויות המס השונות והן בבתי המשפט בכל הערכאות.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.