03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(34)

משרד עורכי דין מנשה – רון עורך דין פלילי ברמת גן ממוקם באזור הבורסה ברמת גן ומנוהל על ידי עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון – בוגרי תואר ראשון ושני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, יוצאי פרקליטות מחוז מרכז ומשרדים מובילים ובעלי ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים באזור רמת גן והמרכז.

עורך דין פלילי מומלץ ברמת גן – מנשה רון

עו"ד פלילי ברמת גן, רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון הינם עורכי דין פליליים ברמת גן בעלי מומחיות במשפט פלילי אשר מגיעים להישגים והצלחות מרשימות בתיקים רבים בהם הם מטפלים, לרבות סגירה של תיקים בשלבים מוקדמים של החקירה, מניעה של כתבי אישום במסגרת הליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות ועוד.

הידע, המומחיות והניסיון הרב שצברו עו"ד פלילי רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון מאפשרים מתן ייעוץ וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר בכל שלבי ההליך הפלילי במגוון עבירות.

בנוסף, לתפקיד עו"ד פלילי ברמת גן, רונן מנשה ועו"ד פלילי קובי רון התמחות מיוחדת בעבירות צווארון לבן ובכלל זה: עבירות מרמה והונאה, עבירות שוחד והפרת אמונים, עבירות מחשב וסייבר, עבירות הלבנת הון, עבירות מס, עבירות ניירות ערך ועוד.

לקוחות המשרד הינם אנשים נורמטיביים וביניהם: אנשי עסקים, רואי חשבון, עורכי דין, בנקאים, רופאים, עובדי ציבור ועוד.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון ערוכים וזמינים 24 שעות ביממה למתן מענה מיידי לתושבי רמת גן והמרכז, לרבות מתן ייעוץ לנחקרים במשטרת מרחב דן (שעברה ממשכנה ברחוב ז'בוטינסקי 122 רמת גן למשכנה החדש ברחוב הקישון 10 בבני ברק) וייצוג בהליכים שונים בבתי המשפט השונים באזור גוש דן והמרכז וביניהם בית משפט השלום בתל אביב ובית המשפט המחוזי בתל אביב.

 

קבלת ייעוץ מעורך דין פלילי ברמת גן

לייעוץ בחקירה פלילית, להכרת כללי המשחק של ההליך הפלילי ולקבלת ייעוץ וליווי משפטי של עורך דין פלילי בר"ג מנוסה בכל שלבי ההליך הפלילי יש משמעות קריטית.

הסברה כי אדם חף מפשע לא זקוק לייעוץ וליווי של עורך דין פלילי הינה סברה מוטעית מיסודה ועלולה לגרום לנחקר נזק רב.

חשוב לקיים את ההתייעצות עם עורך דין פלילי בר"ג שהוא מנוסה, כבר בשלב מוקדם ככל הניתן, ומומלץ עוד בטרם החלה החקירה. חשוב לדעת, כי לכל חשוד עומדת הזכות להיוועץ עם עורך דין פלילי לבחירתו ולעמוד על כך שהחקירה תושהה עד לקבלת הייעוץ.

 

יצירת קשר עם עו"ד פלילי ברמת גן: מנשה רון

אם נקראתם לחקירה פלילית או הוגש נגדכם כתב אישום או אתם מחפשים עורך דין פלילי ברמת גן, פנו אלינו לתיאום פגישה וקבלת מענה מקצועי מיידי בטלפון: 03-9158500  או השאירו פרטים בעמוד יצירת קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

עו"ד פלילי ברמת גן: ליווי לאורך כל הדרך

בעיצומם של החיים, ללא כל הודעה מוקדמת, דפיקה אחת בדלת משנה את כל מהלך העניינים וגורמת לכם להתמודד עם אחד האתגרים הכי מורכבים – הליך פלילי. בצדק או שלא, מהרגע שבו החליטו רשויות אכיפת החוק לפעול בצורה אקטיבית מולכם, כל מה שאתם יכולים לעשות בשלב זה, הוא לפנות לעזרתו המקצועית של עורך דין פלילי ברמת גן שביחד עמכם יבנה אסטרטגיית הגנה ויפעל על מנת להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר בנסיבות העניין.

זוהי המשימה המרכזית של עורכי הדין המיומנים של משרד עורכי הדין מנשה – רון, שמלווים מזה שנים ארוכות לקוחות בתחום הפלילי בצורה מקצועית, רגישה ומיומנת ומצליחים לסגור תיקים רבים ללא הגשת כתב אישום, ובמקרים רבים שבהם הוגש כתב אישום – מצליחים לבטל את כתב האישום או להגיע לתוצאה המקלה הטובה ביותר שניתן להגיע אליה בהתאם לנסיבות המקרה.

 

חיפוש עורך דין פלילי ברמת גן – תחת לחץ של חקירה או משפט פלילי

על מנת לאפשר לעצמכם לקבל את ההגנה המשפטית הראויה והמתאימה למצב האישי שלכם, חשוב לבחור עורך דין פלילי ברמת גן, כבר ברגעים הראשונים של הזימון לחקירה או המעצר, ועוד לפני תחילת הליך החקירה עצמו או המשפט. החיפוש אחרי עורך דין פלילי חייב להתבסס על:

  1. המלצות על עורך הדין. בדומה לבחירה באנשי מקצוע אחרים, גם במקרה זה – המלצה מצד אחרים שהיו במצב דומה למצב שלכם ונעזרו בעורך דין פלילי שסייע להם, בהחלט יכולה לעזור לכם בתהליך בחירת עורך הדין הפלילי המתאים עבורכם.
  2. התרשמות אישית מעורך הדין הפלילי כעורך דין שהוא בעל חשיבה יצירתית ויכולת להבין את הניואנסים הקטנים של התיק שלכם. הסתכלות יוצאת דופן על תיק משפטי, היא זו שיכולה להוליד אסטרטגיית הגנה ייחודית ומנצחת. על כן, רצוי לבחור בעורך דין פלילי שמסוגל לחשוב בצורה ייחודית על התיק שלכם ובמידת האפשר גם לבחור בעורך דין פלילי שעבד בעבר בפרקליטות, כך שהוא מכיר היטב את המערכת ויודע איך להתמודד עימה בצורה הטובה ביותר עבורכם.
  3. זמינות מלאה לטיפול בתיק. לא ניתן לדעת מתי תהיינה התפתחויות נוספות או איך יהיה קצב החקירה, כאשר בעולם המשפט הפלילי, חקירה ללא קבלת ייעוץ מעורך דין פלילי היא אולי ההחלטה הכי מסוכנת שניתן לקחת. עורך דין פלילי שמתאים עבורכם הוא כזה אשר יהיה לצידכם וישמור עליכם בכל רגע נתון שתצטרכו אותו וזאת גם אם אינכם יודעים שאתם מתנהגים בצורה שעלולה לפגוע בכם.

 

ליווי ברגעים הקריטיים של החקירה

מתוך ניסיון מקצועי רב שנים בתחום המשפט הפלילי, ניתן לומר בוודאות כי אחד השלבים החשובים במיוחד בכל הליך הפלילי, הוא שלב החקירה הראשונה. לדברים שתאמרו בחקירה זו ו/או לדברים שלא תאמרו, עשויה להיות השפעה עצומה על תוצאת ההליך הפלילי בעניינכם.

קבלת ייעוץ משפטי נכון ומדויק כבר בשלב החקירה הראשונה, יסייע לכם לשמור על זכויותיכם ולהשיג בסופו של יום את התוצאה הטובה ביותר. מסיבה זו, בכל מקרה של חקירה, משרד מנשה – רון עורכי דין דואג להיפגש עם הלקוח בהקדם האפשרי ולייעץ לו עוד בטרם החקירה הראשונה.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 34

No votes so far! Be the first to rate this post.