03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(81)

מהן עבירות מרמה והונאה?

עבירות מרמה והונאה הן עבירות המשתייכות לתחום של עבירות כלכליות, שעיקרן העלאת טענה עובדתית לא נכונה בכתב, בעל פה או בהתנהגות, כשהטוען יודע שאינה אמת, כדי להביא אדם או קבוצת אנשים במרמה לידי מעשה או מחדל ולקבל כתוצאה מכך טובת הנאה כלשהי.

פעמים רבות, הגבול בין פעילות כלכלית לגיטימית שנכשלה לבין פעילות מרמתית או הונאה הינו דק, והשאלה האם מתקיימת מרמה או הונאה היא שאלה מורכבת הן בפן העובדתי והן בפן המשפטי.

עבירות מרמה והונאה

מי מטפל במקרי מרמה או הונאה?

מקרים של עבירות מרמה או הונאה, נחקרים לרוב על ידי יחידות מיוחדות במשטרה המתמחות בחקירות של מרמה והונאה ובכלל זה: יאח"ה – היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433, מפלגי הונאה במחוזות השונים של משטרת ישראל ויחידות חקירה נוספות.

במקרים של חשד לעבירת מרמה או הונאה, קיימת חשיבות רבה להסתייע בעורך דין המתמחה בתחום ספציפי זה של המשפט הפלילי.

למשרדנו מנשה – רון עורכי דין ניסיון רב בייצוג בהצלחה של לקוחות במקרים של עבירות מרמה והונאה.

לייעוץ בנושא צרו איתנו קשר 03-9158500

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 81

No votes so far! Be the first to rate this post.