03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
תמונת נושא עבור: אל תוותרו על זכויותיכם
5
(39)

במקרה של גניבה ממעביד, לעיתים הוא נתקל במצב של בלבול ואיננו יודע מהן האפשרויות העומדות בפניו. ראשית, במקרה של גניבה יכול המעסיק להגיש תלונה למשטרה, להגיש תביעה אזרחית נזיקית נגד העובד בגין הנזק שנגרם לו וכן לשלול מהעובד זכויות שונות במסגרת יחסי מעביד-עובד, והכל לאחר קבלת ייעוץ משפטי.

מבחינת העובד, האפשרות של הגשת תלונה שבעקבותיה תיפתח חקירה פלילית שבסיומה הוא עלול למצוא עצמו בבית משפט עם כתב אישום ובהמשך אף להיות מורשע ולהישלח למאסר בפועל, היא אפשרות קשה שיש להתייחס אליה ברצינות ולכן יש לפנות לעורך דין פלילי מומלץ שמומחה לעבירות של גניבה ממעביד בהזדמנות הראשונה  על מנת לקבל ייעוץ ובמידת האפשר, אף בטרם זימונו לתחנת המשטרה או בטרם מעצרו.

בעזרת הצוות המקצועי של משרדנו, מנשה – רון עורכי דין, משרד בעל ניסיון והצלחות רבות בתחום של גניבה ממעביד, ניתן להתמודד עם הסיטואציה של גניבה ממעביד בצורה הטובה ביותר.

גניבה ממעביד – חקירה פרטית נגד עובד

במקרים רבים, כשהמעביד מתחיל לחשוד במעשי גניבה, הוא מפעיל חוקרים פרטיים וזאת לעיתים אף בטרם הגשת תלונה למשטרה, כאשר כל החומר שייאסף יוכל לשמש לרעת העובד וזאת בכפוף לכך שהחוקרים לא יעברו עבירות בעצמם במהלך איסוף החומר. במקרים רבים סבור העובד שהוא יוכל להודות בפני המעסיק בביצוע מעשי הגניבה והמעסיק יסלח לעובד, אך הניסיון מלמד כי במקרים רבים הדבר לא כך והמעביד פועל בהתאם לעצת החוקרים הפרטיים בניסיון להביא כמה שיותר מידע מפליל על העובד. החוקרים אוספים מידע אודות מעשי הגניבה ואודות העובד, כולל הודאות של העובד במעשי גניבה ממעביד, ומידע זה מועבר במקרים רבים למשטרה לצורך חקירתה. לכן, גם מסיבה זו, יש לפנות לעו"ד שמומחה בעבירות של גניבה ממעסיק כבר בהזדמנות הראשונה ואף עם תחילת החשד של העובד לחקירה סמויה, כזו או אחרת, ועוד טרם זימונו לתחנת המשטרה.

היוועצו בעורך דין עוד היום

לאורך כל התהליך והחל מן החשד למעשה של גניבה ממעביד, פונים רבים לצוות המשפטי המקצועי של משרד עורכי הדין מנשה – רון, על מנת לקבל ייעוץ וייצוג בעבירה של גניבה ממעביד.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 39

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים