03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
תמונת נושא עבור: באלו מצבים נצטרך להשתמש בשירותיו של עורך דין?
5
(41)

בכל מקרה בו תאלצו להתמודד עם מערכת המשפט תצרכו להשתמש בשירותיו של עורך דין מוביל ומנוסה בשביל שתוכלו להגן על עצמכם בצורה הטובה ביותר. במערכת המשפט ניתן ליישב סכסוכים פלילים וניתן ליישב סכסוכים אזרחיים, עבור כל סוג תביעה יהיה צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין עם תחום התמחות מתאים.

חשוב גם לציין שקיימים מקרים בהם לא ניתן להשתמש בשירותיו של עורך דין מול מערכת המשפט. מקרה זה יתרחש בתביעות אזרחיות בבית המשפט לתביעות קטנות. המטרה של בית המשפט לתביעות קטנות הוא לאפשר גם לאזרח "הקטן" לתבוע ולעמוד על זכויותיו כאשר קיימת אי הסכמה אזרחית. בבית משפט לתביעות קטנות ניתן לתבוע בנושאים אזרחיים ובגרימת נזק עד סכום כספי מסוים. חשוב לציין שגם אם הנבצע היא חברה או עסק גדול, היא לא תוכל לייצג את עצמה באמצעות עורכי דין.

במקרים בהם יש אי הסכמות או שהתרחשה עבירה על החוק נצטרך סיוע של עורך דין. תחום ההתמחות של עורכי הדין יהיה תלוי בסוג העברה.

במקרים של סכסוכים בבנייני דירות, הפרת הסכמים, חוסר הסכמה בעניין כלכלי או בנושא של דיני עבודה נצטרך עורך דין עם התמחות מתאימה אך לא בהכרח נצטרך עורך דין פלילי מאחר ולא התרחשה עבירה על החוק.

במקרים בהם העבירה שבוצעה היא בניגוד לחוק אז נצטרך להשתמש בשירותיו של עורך דין פלילי מוביל.

איך אדע לבחור עורך דין פלילי מוביל?

לפני שתבחרו את עורך דין שייצג אתכם יש לוודא שעורך הדין שלכם מקצועי, מנוסה ומתמחה בתחום העבירה. במקרה בו תצרכו שירות של עורך דין פלילי מוביל מומלץ לפנות למנשה-רון משרד עורכי דין. מנשה-רון משרד עורכי דין מתמחה בעבירות גניבה, בעברות סמים וגם מתעסק במחיקת רישום פלילי.

בנוסף, רצוי גם שעורך דין פלילי מוביל יעניק לכם יחס אישי ושתוכלו לסמוך עליו, הוא זה שיכול להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם.

מהם סוגי ההתמחות של עורך דין פלילי מוביל?

  • עורך דין המתמחה בעבירות מס הכנסה
  • עורך דין המתמחה בעבירות נהיגה
  • עורך דין המתמחה בדיני עבודה
  • עורך דין המתמחה בפלילים כמו גניבה, שוחד וכדומה.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 41

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים