03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
תמונת נושא עבור: הסתבכתם בפלילים? היכנסו וקראו
5
(33)

הסתבכות בפלילים היא לא דבר נעים וללא עורך דין פלילי מומלץ ומנוסה בתחום הנאשם יכול לספוג עונש כבד ביותר בבית המשפט. משרד עורכי הדין מנשה – רון הוא משרד מוביל בתחום הפלילי ובתחום הצווארון הלבן. המשרד דוגל בעבודה יסודית, חריצות ומצוינות בכל תיק ובכל סיטואציה. עורכי הדין במשרד פועלים נחרצות למען הגנה על לקוחות המשרד ולהשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר תוך מיצוי כל ההליכים המשפטיים בכל שלב בו נמצא הנאשם: חקירה/שימוע ולמנוע העמדה לדין. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונעמוד לצידכם לאורך כל הדרך.

החשיבות של עורך דין פלילי מומלץ בהליך

חשוב להבין כי אירועים בתחום הפלילים עשויים להיות אירועים משני חיים ולא מדובר במשחק או עבירות עליהן חוטפים קנס כספי קטן ושם זה נגמר. עבירות בתחום הפלילי הן מהעבירות החמורות ביותר בתחום המשפטים ועשויות לגרור עונשים כבדים בהתאם לחומרת העבירה ובכלל. אנשים רבים נאשמים שלא בצדק או נענשים למען יראו וייראו ולכן החשיבות של עורך דין פלילי מומלץ, מנוסה וכזה המתמחה בתחום הפלילים הוא קריטי עבור הנאשם.

העקרונות המנחים של משרד עורכי הדין מנשה-רון

  • ליווי משפטי עם יחס אישי – אחד היתרונות הגדולים ביותר של המשרד הוא שכל לקוח מקבל יחס אישי ומסור לאורך כל הדרך. כל לקוח הוא חשוב וכל תיק הוא קריטי ועשוי להיות משנה חיים ולכן נציגי המשרד יעשו הכול על מנת להעניק לכם את היחס הטוב ביותר.
  • זמינות – המשרד מעניק ליווי מלא וזמינות מלאה לכל לקוח דבר שאינו מובן מאליו לצערנו.
  • המשרד בעל ניסיון רב גם בייצוג אנשי ציבור, עורכי דין, אנשי עסקים, רואי חשבון, רופאים, חברות בכל סדר גודל ועוד.
  • מיצוי כל ההליכים – המשרד יפעל בכל תוקף אפשרי למניעת העמדת הלקוחות לדין וימצא את כל ההליכים על מנת להגיע לתוצאה זו.
  • יסודיות, מצוינות ומקצוענות – הערכים המלווים כל עובד במשרד ועל מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ללקוחות המשרד.
  • ניסיון רב שנים בתחום – ניהול תיקים רבים בתחום הפלילים עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד וניסיון רב במגוון רחב של סיטואציות ותיקים שונים.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 33

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים