03-9158500
תפריט
תמונת נושא עבור: מה הם תחומי העיסוק של עורך דין פלילי?
5
(2)

אנשים מן השורה סבורים בדרך כלל כי לעולם לא יזדקקו לשירותיו של עורך דין פלילי. זה נשמע  להם משהו שקשור יותר לאנשים מעולם הפשע ופחות לאדם הממוצע שחי את חייו בשלווה. אבל המציאות מפתיעה יותר מכל דמיון ומראה כי לא פעם גם אנשים רגילים נזקקים לשירותיו של עורך דין פלילי אם זה בשביל לתבוע אחרים או אפילו במקרים בהם מאשימים אותם בדברים שעשו או שלא עשו. משרד עורכי דין מנשה – רון בראשות עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון מתמחה זה שנים בייצוג תובעים ונתבעים במשפט הפלילי וייצג מאות תיקים בהם תיקים בפרופיל תקשורתי גבוה בהצלחה מרובה ובמקצועיות.

במה מתעסק עורך דין פלילי?

תחומי העיסוק של עורך דין פלילי הם רבים ומגוונים כאשר ישנם עורכי דין שמתמחים בתת נושא מסוים או בכולם. בין היתר עוסק עורך דין פלילי בהגנה מפני כתב אישום במסגרת הליך שימוע, הגנה מפני הרשעות פליליות, מחיקה של רישום פלילי, בקשות חנינה ועוד. ישנם לא מעט תחומים שחוסים תחת השם משפט פלילי, בהם: עבירות מין והטרדות מיניות, עבירות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות סמים, אלימות במשפחה, גרימה של מוות ברשלנות ועוד. תפקידו של עורך הדין לשבת עם הלקוח ולסכם על הקו המשפטי בו ינקוט עורך הדין במהלך המשפט, ולהסביר לו מה עליו לעשות בכדי לצאת מהסיפור בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לשים לב כאשר בוחרים עורך דין?

במקרים רבים מדובר על אנשים שזוהי הפעם הראשונה בה הם נתקלים בצורך לפנות אל עורך דין פלילי, והם לא יודעים כיצד לבחור את מי שילווה אותם בצורה הטובה ביותר. דבר חשוב שכדאי לזכור ויכול לעזור בבחירה של עורך דין היא שלוותק והניסיון של עורך הדין ישנה השפעה גדולה על סיכויי התיק, כאשר עורך דין מקצועי אשר השופטים מכירים אותו ונותנים משקל רב לדבריו, יכול לא פעם לגרום קסמים של ממש ולהפוך את הקערה על פיה. ולכן, ישנה חשיבות לבחור במשרד עורכי דין מקצועי ובעל ניסיון אשר יוכל לתת לכם את המענה והליווי המקצועי והטוב ביותר.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים