03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
תמונת נושא עבור: מה הם תחומי העיסוק של עורך דין פלילי?
5
(37)

אנשים מן השורה סבורים בדרך כלל כי לעולם לא יזדקקו לשירותיו של עורך דין פלילי. זה נשמע  להם משהו שקשור יותר לאנשים מעולם הפשע ופחות לאדם הממוצע שחי את חייו בשלווה. אבל המציאות מפתיעה יותר מכל דמיון ומראה כי לא פעם גם אנשים רגילים נזקקים לשירותיו של עורך דין פלילי אם זה בשביל לתבוע אחרים או אפילו במקרים בהם מאשימים אותם בדברים שעשו או שלא עשו. משרד עורכי דין מנשה – רון בראשות עו"ד רונן מנשה ועו"ד קובי רון מתמחה זה שנים בייצוג תובעים ונתבעים במשפט הפלילי וייצג מאות תיקים בהם תיקים בפרופיל תקשורתי גבוה בהצלחה מרובה ובמקצועיות.

במה מתעסק עורך דין פלילי?

תחומי העיסוק של עורך דין פלילי הם רבים ומגוונים כאשר ישנם עורכי דין שמתמחים בתת נושא מסוים או בכולם. בין היתר עוסק עורך דין פלילי בהגנה מפני כתב אישום במסגרת הליך שימוע, הגנה מפני הרשעות פליליות, מחיקה של רישום פלילי, בקשות חנינה ועוד. ישנם לא מעט תחומים שחוסים תחת השם משפט פלילי, בהם: עבירות מין והטרדות מיניות, עבירות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות סמים, אלימות במשפחה, גרימה של מוות ברשלנות ועוד. תפקידו של עורך הדין לשבת עם הלקוח ולסכם על הקו המשפטי בו ינקוט עורך הדין במהלך המשפט, ולהסביר לו מה עליו לעשות בכדי לצאת מהסיפור בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לשים לב כאשר בוחרים עורך דין?

במקרים רבים מדובר על אנשים שזוהי הפעם הראשונה בה הם נתקלים בצורך לפנות אל עורך דין פלילי, והם לא יודעים כיצד לבחור את מי שילווה אותם בצורה הטובה ביותר. דבר חשוב שכדאי לזכור ויכול לעזור בבחירה של עורך דין היא שלוותק והניסיון של עורך הדין ישנה השפעה גדולה על סיכויי התיק, כאשר עורך דין מקצועי אשר השופטים מכירים אותו ונותנים משקל רב לדבריו, יכול לא פעם לגרום קסמים של ממש ולהפוך את הקערה על פיה. ולכן, ישנה חשיבות לבחור במשרד עורכי דין מקצועי ובעל ניסיון אשר יוכל לתת לכם את המענה והליווי המקצועי והטוב ביותר.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 37

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים