03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
תמונת נושא עבור: מה לעשות כאשר מקבלים מכתב יידוע
5
(30)

במאמר זה נציג ונסביר את המקרים בהם ניתן לקיים שימוע לפי סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי.

להגשת כתב אישום נגד חשוד השלכות רבות, ורבים מהחשודים היו רוצים למנוע מצב זה. לשמחתנו, במקרים רבים הדבר אפשרי וזאת בהליך של שימוע לפני הגשת כתב אישום. הליך של שימוע הוא זכות בעומדת לחשוד בעבירה מסוג פשע (עבירה שעונשה מעל 3 שנות מאסר), בתנאי שהחשוד אינו עצור עד תום ההליכים והינה זכות שבשיקול דעת של הרשות התובעת, בעבירות של חטא ועוון (עבירת חטא היא עבירה שהעונש בגינה הוא עד 3 חודשים ועבירת עוון היא עבירה שהעונש בגינה הוא עד 3 שנות מאסר).

מה עושים עם קבלת מכתב יידוע לפי סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי ואיך יש לשמור על הזכויות על מנת למנוע הגשת כתב אישום?

בין אם קיבל החשוד מכתב יידוע על זכותו לשימוע או מכתב בהתאם לנהלי סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי לפיו התיק בעניינו עבר לבחינה של התביעה המשטרתית או הפרקליטות, ובין אם החשוד לא קיבל מכתב שכזה, יש לפנות, אל עורך דין פלילי שמומחה בעניינים אלה, בהזדמנות הראשונה, על מנת לבחון מקצועית את הדברים ולקבל טיפול נכון ומקצועי. לעיתים עורך הדין יוכל לפנות אל הרשות התובעת, לפני הגשת כתב אישום ולבקש לקיים שימוע וזאת גם בעניין חשוד אשר לא עומדת לו זכות לשימוע וכך יהיה ניתן להגדיל משמעותית את הסיכוי למנוע הגשת כתב אישום נגד החשוד, או לבחון, במסגרת השימוע, בכפוף להסכמת החשוד, הסדר טיעון מקל, בהתאם לנסיבותיו של המקרה.

אתם לא לבד בהתמודדות עם מצבים מורכבים

פנייה לצוות המקצועי של משרדנו, מנשה – רון עורכי דין, תבטיח קבלת ליווי נכון ומקצועי וחתירה להשגת התוצאה הטובה ביותר בכל מקרה ומקרה בהליכים חשובים אלה.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 30

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים