03-9158500
תפריט
תמונת נושא עבור: סמים קלים או קשים? והאם יש הבדל?
5
(4)

עבירות סמים מאוד נפוצות כיום. נכון שיש סוגים שונים של עבירות סמים ורמות חומרה שונות אולם בכל מקרה של עבירת סמים כלשהי אתם צריכים לצידכם עו"ד סמים שילווה אתכם בהליך, בעל ניסיון משפטי בתחום ויוכל לסייע לכם עם ההגנה המשפטית הנדרשת לכם לכל ההליך. משרד עורכי הדין מנשה- רון מתמחה בתחום הפלילים ובין היותר גם בעבירות סמים מסוגים שונים: עבירות החזקת סמים, שימוש בסמים, גידול סמים, ייבוא וייצוא סמים, ייצור סמים, החזקה שלא לצריכה עצמית, הדחת קטינים לשימוש בסמים, תיווך עסקאות ועוד.

גם אדם נורמטיבי יכול להסתכן בעבירת סמים

כל אדם יכול ליפול לעבירות סמים, גם אנשים רגילים לחלוטין שאין להם עבר פלילי כלל יכולים למצוא את עצמם מתמודדים לראשונה עם חקירה במשטרה או אפילו מעצר. במקרה כאלה ואחרים מומלץ לפנות אל עורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים כמו משרד עורכי הדין מנשה-רון שילוו אתכם בהליך.

בכל הנוגע לפקודת הסמים המסוכנים אין עמדה בנוגע לסמים קשים או קלים אולם ברמה הפרקטית בדרך כלל מקובל להבחין בין סמים קלים לסמים קשים. חלק מהעבירות יהיו עבירות קנס מיוחדות, כלומר מי שעבר אותן יוכל להימנע ממשפט פלילי בתשלום קנס. בדרך כלל יהיה מדובר על עבירה ראשונה ושל סמים קלים. במקרים כאלה ואחרים עורך דין פלילי מנוסה יוכל לסגור את התיק נגד החשוד ללא רישום פלילי.

עורך דין סמים להחזקת עצמית

שאלות רבות מתעוררות כאשר מדבר על עבירות סמים שבהם לא משתמשים בסמים אלא החזקה שלהם ללא שימוש עצמי – מה קורה במקרה כזה? מה חומרת העבירה והעונש? האם יש הבדל בין החזקה לצריכה עצמית או החזקה שלא לצריכה עצמית? והאם מותר להחזיק סמים ובאילו כמויות? חשוב להבין כי במקרה מסוימים יכול להינתן גם עונש מאסר עד 3 שנים ולעתים במקרים שונים אפילו עד 20 שנות מאסר!

בכל מקרה של עבירת סמים, החזקה בסמים לצריכה או שלא לצריכה, מדובר בעבירות חמורות ולכן אתם חייבים עורך דין פלילי עם התמחות בעבירות סמים לצידכם.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון

בעלי משרד מנשה - רון עורכי דין

לפנייה למשרדנו חייגו: 03-9158500 או לחצו כאן להשארת פרטים