03-9158500
תפריט
Ran PerryRan Perry
06:18 08 Jul 21
פניתי לעו"ד קובי ועו"ד רונן על מנת להתמודד עם הליך פלילי עקב תלונות שווא שהגיש מישהו נגדי. הם הנחו אותי בתהליך והתהלו מול המשטרה. בנוסף, לאחר מכן, כתבו עבורי מכתב שנועד לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה מחוסר ראיות - דבר שצלח. לאורך כל התהליך הם היו זמינים ומאוד אדיבים ומקצועיים - מאוד מומלץ.
ron benron ben
07:14 19 Jan 21
הגעתי לרונן וקובי בזמן של מצוקה אישית גדולה. כבר מהרגע הראשון אפשר היה להבחין בכך שהם לא רק מתעסקים בפן המקצועי אלא גם המון בפן האנושי. שיחות חמות ומתן עזרה והסברים מרגיעים בכל זמן שנדרשו לכך והראו כמה אכפתיות הם מעניקים ללקוח. מעבר לכך בפן המקצועי מדובר בשני עורכי דין מבריקים עם ראש חד וידע מקצועי רב מאוד אשר עזרו לי להיחלץ מהצרה אליה נקלעתי. ממליץ בחום!
דב ברקוביץדב ברקוביץ
14:21 03 Jan 21
קובי ורונן הם עורכי דין שעליהם נאמר גאווה למקצוע!!הם עניינים, זמינים, מקצועיים ברמות על, מבינים בשיחת הבהרה אחת את רצון הלקוח ותוך כדי הטיפול מעדכנים ומשתפים באופן קבוע.בהחלט ממליץ לפנות ולהיוועץ בהם!!דב ברקוביץ
יעקב אנגריעקב אנגר
17:01 03 Sep 20
פנינו ברגע של מצוקה וזכינו לזמינות מלאה, לתמיכה מקצועית ונפשית והתוצאה גם היא מעולה. ממליץ בחום.
js_loader
5
(111)

עורך דין חשבוניות פיקטיביות מנשה-רון

דיני המיסים הוא אחד מענפי המשפט הרחבים והמסועפים ביותר שיש במשפט הישראלי, שרוב רובו כלל אינו מוכר או מובן לציבור. מטרתם של דיני המיסים הם להסדיר את ענייני תשלומי המס במדינת ישראל מבחינה משפטית, עבור כלל התושבים, זאת על מנת לקדם את הרווחה הכללית. פגיעה או עבירה על דיני המיסים היא פגיעה של ממש בקופה הציבורית ולכן נתפסת בצורה שלילית ואף יכולה להוות עבירה פלילית שבצידה תגיע ענישה חמורה. יש אנשים שירצו סיוע משפטי בכל הנוגע לדיני המיסים. לשם כך כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין חשבוניות פיקטיביות, חשבוניות מס וכדומה.

במה יכול לעזור לי עורך דין חשבוניות פיקטיביות

קודם כל נשאל, מה הן חשבוניות מס פיקטיביות? מדובר על חשבונית מס שניתנת בעבור עסקה שלא באמת בוצעה. כלומר נותן השירות ומקבל השירות, למרות שהם מודעים לכך שהעסקה לא התקיימה, מוציאים בכל זאת חשבונית מס בגין אותה עסקה פיקטיבית, שבהמשך מצטרפת לדיווחים שישלחו לרשויות המס. הסיכון בפרקטיקה הזאת היא שרשויות המס יעלו על העניין ויזמינו את העוסק המורשה למשרדי מס ערך מוסף או למשרד חקירות מס לצורך בדיקה או חקירה. לכך עשויות להיות השלכות משפטיות אזרחיות ואולי אף פליליות. עורך דין חשבוניות פיקטיביות יסייע לכך בכל הצרכים המשפטיים שלכם בקשר לנושא.

מה עושים במקרה שרשויות המס מזמינות אותנו לבדיקה

בין אם אכן הייתם מעורבים בהוצאת חשבונית מס פיקטיבית או לא, אין ספק שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להסתבך עם רשויות המיסים. לכן, מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין חשבוניות פיקטיביות על מנת לוודא שיש לכם הגנה משפטית טובה במסגרת הבדיקה או החקירה שמזמינים אתכם בגינה. משרד עורכי דין מנשה רון, הוא משרד מוביל המתמחה בייצוג לקוחות במגוון רחב של עבירות פליליות, בכל שלבי ההליך הפלילי. המשרד מנוהל על ידי עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון, יוצאי פרקליטות המדינה ומשרדים מובילים. עורכי הדין במשרד בעלי ידע וניסיון רב שנים וישמחו לסייע לכם ולתת שירות משפטי איכותי ברמה הגבוהה ביותר.

עו"ד חשבוניות פיקטיביות

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 111

No votes so far! Be the first to rate this post.

חשבוניות פיקטיביות

מדובר בחשבונית שהומצאה או מזויפת עבור סחורות או שירותים שמעולם לא נרכשו או סופקו בפועל. חשבוניות אלו עשויות להיווצר על ידי יחידים או חברות בניסיון להשיג כספים במרמה או לתמרן רשומות פיננסיות למען רווח אישי. במקרים מסוימים, חשבוניות פיקטיביות עשויות לשמש כדי לכסות על מעילה או פשעים פיננסיים אחרים. הם יכולים לשמש גם כדי לנפח את מספרי המכירות או לתבוע הוצאות במרמה.

קשה לזהות את החשבוניות הפיקטיביות, אך ישנם מספר אמצעים שניתן לנקוט כדי לסייע במניעתן. לדוגמה, עסקים יכולים ליישם בקרה פנימית חזקה על התהליכים הפיננסיים שלהם, כולל נהלים לבדיקה ואישור חשבוניות, אימות מידע ספק ומעקב אחר יתרות חשבונות.בנוסף, עסקים צריכים לוודא שכל העובדים מקבלים הכשרה כיצד לזהות ולדווח על חשבוניות חשודות, ושיש להם גישה למערכת דיווח סודית כדי לדווח על כל חשד להונאה או התנהגות בלתי הולמת.

חשוב לעסקים לנקוט בצעדים כדי להגן על עצמם מפני חשבוניות פיקטיביות וסוגים אחרים של הונאה. על ידי הטמעת בקרות פנימיות חזקות וקידום תרבות של אתיקה ויושרה, עסקים יכולים להפחית את הסיכון להפסד כספי ולפגיעה במוניטין.

עו"ד חשבוניות פיקטיביות

חשבוניות פיקטיביות הן סוג של הונאה פיננסית שיכולה להיות בעלת השלכות חמורות על אנשים ועסקים. חשבוניות אלו הן בעצם חשבונות מזויפים שנוצרו כדי לגרום לזה להיראות כאילו סחורות או שירותים נרכשו, כאשר למעשה לא. הן יכולות להיווצר על ידי עובדים בתוך חברה, או על ידי אנשים או ארגונים חיצוניים המבקשים להונות עסק. במקרים מסוימים, חשבוניות פיקטיביות משמשות לכיסוי צורות אחרות של הונאה פיננסית, כגון מעילה או ניצול פסולה של כספים.

אחת הדרכים שבהן ניתן לזהות חשבוניות מסוג זה היא באמצעות ניטור ובדיקה קפדנית של רישומים פיננסיים. לעסקים צריכים להיות בקרות פנימיות חזקות כדי להבטיח שכל החשבוניות מאושרות ומאומתות כראוי לפני ביצוע התשלום. זה כולל אימות זהות הספקים, הבטחה שסחורות או שירותים אכן סופקו, ובדיקת אי-התאמה או אי-סדרים בסכומי חשבוניות או תנאי תשלום.

דרך נוספת למנוע חשבוניות פיקטיביות היא ליישם תוכנית חושפת חזקה. זה מאפשר לעובדים לדווח על חשד להונאה או התנהגות בלתי הולמת באופן אנונימי, ללא חשש מנקמה. על ידי עידוד עובדים לדווח על כל פעילות חשודה, עסקים יכולים לזהות ולטפל במהירות בכל חשבונית הונאה לפני שהן גורמות להפסד כספי או לפגיעה במוניטין. המפתח למניעת חשבוניות פיקטיביות הוא תרבות של יושרה ושקיפות בתוך הארגון. על ידי קידום התנהגות אתית ומתן לעובדים את הכלים והמשאבים הדרושים להם כדי לזהות ולדווח על הונאה, עסקים יכולים להגן על עצמם מפני הונאה פיננסית וסוגים אחרים של התנהגות בלתי הולמת.